Úvod > Rafty a kánoe

Rafty a kánoe

Raft Colorado

Raft Colorado

Dvojité vzduchové komory tohoto šestimístného raftu zaručují větší bezpečnost pro posádku. Díky otevřené zádi je rovněž zajištěno odtékání pokud je plavidlo zalito vodou z peřejí či vln. Maximální nosnost raftu typu Colorado je 600 kg.

Raft Colorado 360

Raft Colorado 360

Otevřená záď zajišťuje odtok vody při plavbě v peřejích - voda z člunu sama vytéká. Dvojité vzduchové komory hlavních válců zajišťují bezpečnost - v případě protržení vnější stěny hlavního válce zabezpečí vnitřní komora nouzové dojetí člunu.

Raft

Raft

Symetrický segmentový raft se samovylévací funkcí. Raft využívá maximálně vnitřního prostoru, je mimořádně kompaktní a výborně se ovládá. Je vyroben z odlehčených materiálů, avšak vyztužen na spodní straně válců protioděrovými vrstvami a se zesíleným materiálem na dně raftu.

Kánoe Vydra

Kánoe Vydra

Základní dvoumístná polosportovní kánoe, které je vhodná pro rekreační splouvání vodních toků a nádrží. Ve střední části lodě je místo pro barel s věcmi, příď i záď částečně zakryta. Dno lodi je konkávní, což zaručuje lehkou ovladatelnost.

Kánoe Vydra

Kánoe Vydra

Otevřená velká rodinná plastová kanoe pro 3 osoby a bagáž, délka 450 cm, šířka 88 cm, nosnost 380 kg.

Pálava

Pálava

Orinoco

Orinoco

Víceúčelový nafukovací člun ORINOCO je vhodný pro vodní turistiku, expedice, divokou vodu, ale i jako rodinný člun s pohonem na malý motor. Konstrukční řešení trupu zaručuje stabilitu a bezpečnost v peřejích do středních stupňů obtížnosti.